همه چی بازار | مجله تفریحی و سرگرمی ایران

مودم سیار دارای وای فای

جدیدترین مودم سیار همراه با برند معتبر Qualcomm با قابليت پشتيباني از سه تکنولوژي GPRS ، EDGE و 3G با سرعتي فراتر از Dial up و Wimax و ADSL نه تنها قابلیت استفاده به صورت مودم 3G را داراست بلکه به راحتی امکان استفاده مخاطب از اینترنت را بر بستر وایرلس می دهد، تنها کافی است دستگاه را به یک پورت USB دارای برق مانند ظبط اتومبیل، تلویزیون، رایانه یا ... متصل نمایید و از اینترنت پر سرعت توسط وایرلس (WIFI) لذت ببرید.

خـريد پستي >> قيمت فقـط : 145000 تـومـان
    

آموزش و روش تهیه مربای بهار نارنج

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

baharnarenj545hamechibazar.ir  آموزش و روش تهیه مربای بهار نارنج

بهار نارنج شکوفه نارنج است که در عطرسازی، ساختن اسانس و تهیه مربا کاربرد دارد. مربای بهار نارنج نیز معروف است. در این مطلب قصد داریم تا روش تهیه این مربا و چگونگی پخت آن را آموزش دهیم پس با ما همراه باشید.

مواد لازم برای تهیه مربای بهار نارنج:

baharnarenjhamechibazar1 آموزش و روش تهیه مربای بهار نارنج

طرز تهیه بهار نارنج :

بهارنارنج را در آب ریخته و روی حرارت گذاشته تا جوش آید.

 چند دقیقه که جوشید حرارت را خاموش و بگذارید تا سرد شود.

 بعد بهار نارنج را از آب خارج کرده و فشار داده تا آبش گرفته شود دوباره بهار نارنج را در آب گرم ریخته و مدتی بگذارید تا بماند و دو باره آب آنرا عوض کنید.

پنج بار این کار را تکرار کرده و روی آن آب ریخته و مدت یک شبانه روز بماند تکرار این مراحل برای گرفتن تلخی بهار نارنج است . بعد مانند سایر مرباها اقدام به پخت این مربا کنید .

آب و شکر و بهارنارنج را روی حرارت بگذارید و وقتی که جوش آمد حرارت را کم کنید و بگذارید تا بهار پخته و نرم شود و گلبرگها کاملا شیشه ای و شفاف شود آبلیمو و سپس عرق بهار نارنج هم اضافه کنید و شربت که قوام آمد شعله را خاموش کنید.

اگر دسترسی به بهار نارنج تازه ندارید از بهار نارنج خشک شده هم میتوانید استفاده کنید تنها فرقش این است که قبل از تهیه در آب خیس کنید ووقتی گلبرگها از هم باز شد و نرم شد بقیه مراحل را مانند توضیحاتی که در بالا نوشتم انجام دهید .

گروه اینترنتی همه چی بازار

 

ارسال نظر